Aktualny dzień w Marancie: 21.01.33
Siedziba bractwa świtu

Z Forumowy system RPG Marant

O lokacji

Siedziba bractwa znajduje się na południe od miasta Efehidon, na wysokim wzniesieniu, w miejscu dawnego garnizonu armii.

Górna strefa

Górna Strefa to obszar kompleksu budowli, w którego skład wchodzą najważniejsze miejsca w bractwie. Głównym punktem w tej części jest klasztor, do którego codziennie przychodzą wszyscy bracia, by zmówić modlitwę i złożyć ofiarę. Dostęp do wyższej strefy ma każdy członek bractwa świtu, aczkolwiek miejsce jest to bardzo dobrze pilnowane i żadne wykroczenie w tym miejscu nie zostanie przeoczone.
Gorna strefa.jpg


Plac treningowy

Miejscem najbardziej popularnym jest plac treningowy, który jest podzielony na kilka części pilnowanych przez nauczycieli. Można się tutaj nauczyć walki, różnych przydatnych umiejętności oraz magii. W części centralnej znajduje się niewielki posąg boga Zarata. Miejsce to okrzyknięto przez nowych rekrutów placem pracy i rozpaczy.
Plac treningowy.jpg


Dormitorium

Miejscem spoczynku i regeneracji jest kompleks komnat. Każdy członek bractwa świtu może znaleźć swój własny kąt, w którym może spać i uczyć się. Zwykli członkowie mogą ubiegać się o celę - mały pokój ze średnim wyposażeniem, mistrzom przypadają zaś, lepsze pod względem warunków i wyposażenia komnaty.
Dormitorium.jpg


Dolna Strefa

Dolna strefa to często odwiedzane pomieszczenie przeznaczone na codziennie czynności rozmowy oraz uzupełnienie zapasów. Ponadto można w tej części nabyć świeże informacje i dobrze płatną prace, poprzez tablice ogłoszeń.
Dolna strefa.jpg

TOP50 Gry Ranking Gier The Best Of PBF - Play By Forum Toplista PBF - Toplista gier PBF Toplista gier PBF