Aktualny dzień w Marancie: 07.03.2
Sylur

Z Forumowy system RPG Marant

Sylur.jpg

Informacje

 • Imię: Sylur
 • Rasa: Biały człowiek
 • Wiek: 53 lata
 • Lokalizacja: Siedziba Otero Vomnen (Sylur)
 • Status: Żywy

Historia

W latach swej młodości Sylur był jednym z najlepszych szermierzy, toteż bardzo szybko zdobył uznanie wśród społeczeństwa wojowników, którym pomagał doskonalić walkę mieczem. Pewnego razu podczas potyczki spadł z konia poważnie łamiąc sobie prawą nogę, która już nigdy nie powróciła do stanu z przed wypadku. Został zmuszony porzucić czynną walkę więc poświecić więcej czasu na naukę młodych. Wstąpił do sojuszu Oterio obejmując tam stanowisko nauczyciela walki, które piastuje po dziś dzień.

Statystyki postaci

Brak informacji

Usługi

Nauka Specjalizacji

 • Walka bronią drzewcową

Lekcja I - uczysz się podstawowych technik walki kijem. [50%] (nauka wymaga brązowy talent) Koszt: Za darmo.

Lekcja II - uczysz się zaawansowanych technik walki kijem. [75%] (nauka wymaga srebrny talent) Koszt: Za darmo.

Lekcja III - opanowujesz mistrzostwo w posługiwaniu się kijem [100%] (nauka wymaga złoty talent) Koszt: Za darmo.


 • Walka bronią sieczną

Lekcja I - uczysz się podstawowych technik walki mieczem, toporem, włócznią, sztyletem, szponen i wardyną. [50%] (nauka wymaga brązowy talent) Koszt: Za darmo.

Lekcja II - uczysz się zaawansowanych technik walki mieczem, toporem, włócznią, sztyletem, szponen i wardyną. [75%] (nauka wymaga srebrny talent) Koszt: Za darmo.

Lekcja III - opanowujesz mistrzostwo w posługiwaniu się mieczem, toporem, włócznią, sztyletem, szponen i wardyną. [100%] (nauka wymaga złoty talent) Koszt: Za darmo.


 • Walka bronią obuchową

Lekcja I - uczysz się podstawowych technik walki młotem, kosturem, buławą. [50%] (nauka wymaga brązowy talent) Koszt: Za darmo.

Lekcja II - uczysz się zaawansowanych technik walkimłotem, kosturem, buławą. [75%] (nauka wymaga srebrny talent) Koszt: Za darmo.

Lekcja III - opanowujesz mistrzostwo w posługiwaniu się młotem, kosturem, buławą. [100%] (nauka wymaga złoty talent) Koszt: Za darmo.


 • Walka bronią dystansową

Lekcja I - uczysz się podstawowych technik walki łukiem, kuszą, procą. [50%] (nauka wymaga brązowy talent) Koszt: Za darmo.

Lekcja II - uczysz się zaawansowanych technik walki łukiem, kuszą, procą. [75%] (nauka wymaga srebrny talent) Koszt: Za darmo.

Lekcja III - opanowujesz mistrzostwo w posługiwaniu się łukiem, kuszą, procą. [100%] (nauka wymaga złoty talent) Koszt: Za darmo.


 • Walka tarczą

Lekcja I - uczysz się podstawowych technik walki tarczą. [50%] (nauka wymaga brązowy talent) Koszt: Za darmo.

Lekcja II - uczysz się zaawansowanych technik walki tarczą. [75%] (nauka wymaga srebrny talent) Koszt: Za darmo.

Lekcja III - opanowujesz mistrzostwo w posługiwaniu się tarczą. [100%] (nauka wymaga złoty talent) Koszt: Za darmo.

Nauka umiejętności:

 • Perswazja - Dzięki umiejętności perswazji masz większą szanse na przekonanie NPC do swojej racji. Jesteś na tyle doświadczonym mówcą, że potrafisz przegadać nie jednego kupca, dzięki temu towary u kupców są dla Ciebie o 10% tańsze. Zaś towary sprzedawane przez Ciebie o 10% droższe.
  [Wymagania: brązowy talent] Koszt: 500 - sztuk złota

 • Szczęściarz - Bogowie czuwają nad Tobą, sprzyja Ci ogromne szczęście, dzięki temu w nagrodach losowych otrzymujesz zawsze o 10% złota więcej, zaś Twoje szczęście w grach losowych zwiększa się o 5%.
  [Wymagania: brązowy talent] Koszt: 480 - sztuk złota

 • Myśliwy - Umiesz tworzyć, zakładać i rozbrajać w dzikim lub miejskim terenie takie pułapki jak wnyki, potrzaski, sidła, pułapki drewniane i pułapki żywołowne. Pułapki mogą się od siebie różnić, gdyż wszystko zależy od Twojej inwencji twórczej.
  [Wymagania: srebrny talent] Koszt: 350 - sztuk złota

 • Ciało atlety - Twoja szybkość wzrasta dwukrotnie, w przypadku noszenia zbroi płytowej nie spada o połowę. Dzięki wysportowanemu ciału lepiej znosisz wysiłek podczas noszenia zbrój niepłytowych i płytowych.
  [Wymagania: brązowy talent] Koszt: 190 - sztuk złota

 • Hart ciała - Po otrzymaniu ciosu krytycznego lub postrzału pociskiem Twoja szybkość nie spada o połowę.
  [Wymagania: brązowy talent] Koszt: 650 - sztuk złota

 • Medyk - Potrafisz udzielić pomocy rannemu, jak i sobie samemu w przypadku rozcięć, złamań i stłuczeń. Wiesz jak szybko i sprawnie usztywnić złamaną kończynę, przeprowadzić amputacje zmiażdżonej kończyny i zatamować silny krwotok.
  [Wymagania: srebrny talent] Koszt: 900 - sztuk złota

 • Kamuflaż - Każdy, nawet najmniej doświadczony łowca, łotrzyk bądź złodziej wie, jak ważną funkcję pełni odpowiednie skrycie się w mrokach i wykorzystanie osłon terenowych na własną korzyść. Dzięki tej umiejętności jesteś w stanie pozostać niewidzialny dla pobliskich przeciwników tak długo, jak nie będziesz wykonywał zbyt gwałtownych ruchów, bądź wydawał zbyt głośnych dźwięków.
  [Wymagania: srebrny talent] Koszt: 650 - sztuk złota

 • Żelazny żołądek - Podczas misji nie wybrzydzasz; jesz co Ci dają, walczysz z kim musisz. Często oba te zadania są łączone w jedno, tworząc poważne zagrożenie dla twego organizmu. Dzięki tej umiejętności jesteś bardziej uodporniony na wszelakie toksyny.
  [Wymagania: srebrny talent] Koszt: 800 - sztuk złota

 • Cichy zabójca - Cisza jest jednym z największych sprzymierzeńców skrytobójców i innych zamachowców unikających otwartej walki. Łatwiej jest bowiem zabić kogoś, kto niczego nie świadomy zajmuje się swymi sprawami niż osobę zaalarmowaną skrzypnięciem podłogi czy trzaśnięciem drzwi. Techniki skrytobójstwa nauczą Cię podstaw skradania oraz tego co robić by pozostawać w całkowitej ciszy oraz tego jak jednym ciosem uśmiercić przeciwnika zadając mu krytyczne obrażenia.
  [Wymagania: srebrny talent] Koszt: 700 - sztuk złota

 • Akrobatyka - Każdy złodziej powie, że akrobatyka nie raz uratowała mu życie gdy nakryty na włamie musiał uciekać przed goniącą go strażą po dachach domostw dzielnicy obywatelskiej. To samo tyczy się wojowników, którzy w porę uskoczyli przed zabójczym cięciem czy myśliwych, których zdolność do szybkiego wspinania się po drzewach uchroniła przed rozszarpaniem przez ranione zwierzę. Akrobatyka wykorzystując twą wrodzoną zręczność umożliwia wykonywanie rzeczy, które dla innych mogły by skończyć się co najmniej połamaniem nóg. Salta, przewroty, wspinaczka skoki z kilku metrów czy chodzenie po linie to dla Ciebie żaden problem ponieważ wiesz jak balansować swoim ciałem by nie wyrządzić sobie krzywdy podczas lądowania. Niestety zbroje płytowe z racji swojego ciężaru uniemożliwiają pełne wykorzystanie tej umiejętności, która może pomóc tylko w czasie uników.
  [Wymagania: brązowy talent] Koszt: 350 - sztuk złota

Dodatkowe

 • Naucza tylko i wyłącznie członków sojuszu Oterio Vomnen
 • Pracuje od 12:00 do 22:00
 • Odstęp pomiędzy następną nauką musi wynosić 3 dni