Aktualny dzień w Marancie: 22.01.33
Bestia

Z Forumowy system RPG Marant

O rasie

Mężczyzna
Kobieta

brak


Jak zostać bestią?

Przeżyć rytuał przemiany w bestie przeprowadzany osobiście przez mistrza Mrocznego Paktu.Historia

brakPochodzenie

  • ValfdenWydarzenia

brakUmiejętności rasowe

Całun mroku

Kolejne podawane mutageny, jak na przykład mroczne wzmocnienie, wzmacniają wymiernie układ odpornościowy Bestii. Jej organizm staje się odporny na większość znanych trucizn, zdecydowanie lepiej radzi sobie ze zwalczaniem tych naprawdę potężnych, a skutki zażywania różnej maści eliksirów i driakwi usuwa w kilka chwil. Bestia lepiej radzi sobie ze skrajnymi temperaturami, nie ulega przegrzaniu czy wychłodzeniu, nie zważa na jakiekolwiek rany. Goją się one samoistnie, zamykając skutecznie naprawdę poważne rozcięcia i gojąc poważne stłuczenia.

Dotyk demona

Proces przemiany w demoniczną Bestię już się rozpoczął. Jego kolejnym etapem jest wstrzyknięcie mutagenu iskra demona, który ma moc przemiany tkanki żywego ciała w demoniczną strukturę. Aplikuje się go w rękę, która ulega znacznej mutacji - staje się niezwykle wytrzymała na obrażenia, wysoką czy niską temperaturę, kwasy. Podane jednocześnie słabe trzewia i inhibitor pozwalają na odpowiednio przeprowadzoną przemianę. Demoniczna kończyna, która zaczyna się od palców, a kończy na łokciu, pozwala dostrzegać świat astralny, ingerować w jego strukturę i zadawać obrażenia jego mieszkańcom. Jako część demonicznego świata Bestia nabywa możliwość przeprowadzenia egzorcyzmu, a w toku treningu zaczyna poznawać demoniczne zaklęcia.

  • Funkcja - Wytrzymałość demonicznej ręki wynosi 120 punktów. Dzięki niej postać może widzieć i atakować przy jej pomocy istoty astralne, które ulegają zniszczeniu. Postać może przeprowadzić egzorcyzm, wypędzając z osoby opętanej istotę astralną (ducha, demona) bez uśmiercania postaci opętanej. Akcję tę można przeprowadzić 1 raz na post; po jej wykonaniu w poście z egzorcyzmem (po jego wykonaniu) postać nie może użyć żadnej innej umiejętności, specjalizacji walki i/lub zaklęcia. Postać może rzucić 1 dodatkową formę demonicznej inkantacji na post.

Potęga bestii

Kolejny podany mutagen, tym razem smocze korzenie, zwiększa masę mięśniową, znacząco podnosi wytrzymałość kości, ścięgien, wyostrza zmysły, tworzy dodatkowe połączenia nerwowe. Bestia staje się silniejsza, szybsza, widzi w zupełnych ciemnościach. Biada temu, kto chciałby podejść do Bestii niezauważony, gdyż jej wyczulone nad wyraz zmysły wykryją każdy szmer i dostrzegą wszystko, co może zdradzić potencjalnego napastnika.

  • Funkcja - Postać otrzymuje 4 dodatkowe finiszery na 1 post z walką z 1 dowolnej wyuczonej specjalizacji walki. Nie działa na nią kara osłona nocy, jak również nie można zastosować przeciwko niej umiejętności kamuflaż oraz cichy zabójca. Maksymalny udźwig postaci rośnie o 10 kilogramów.

Nadludzka zwinność

Po przyjęciu dawek mutagenów i doustnie zażywanych eliksirów Bestia może przystąpić do zapoznawania się ze swoim nowym, doskonalszym ciałem. Jakkolwiek sprawną istotą nie byłby przedmiot przemiany, po niej osiąga niezwykłe zdolności. Wytrzymałość ścięgien, mięśni i stawów zwiększa się wielokrotnie, mięśnie potrafią wyzwolić z siebie więcej energii, co przekłada się na lepsze umiejętności akrobatyczne. Bestia skacze wyżej, dalej, może spokojnie spaść z większej wysokości bez uszczerbku na zdrowiu. I to w pełnym bojowym obciążeniu lub bez. Napiętnowany potrafi zeskoczyć bez uszczerbku na zdrowiu z dużych wysokości oraz fenomenalnie skakać. Akrobatyka to dla niego prościzna.

  • Funkcja - Umiejętności akrobatyczne postaci zwiększają się o 200%. Umiejętność ta sumuje się z umiejętnością akrobatyka, co daje ogólny bonus w postaci 250%. Postać po przekroczeniu 50% maksymalnego udźwigu nie ponosi żadnych kar z tym związanych.
TOP50 Gry Ranking Gier The Best Of PBF - Play By Forum Toplista PBF - Toplista gier PBF Toplista gier PBF