Aktualny dzień w Marancie: 18.01.33
Brudnopis Isentor

Z Forumowy system RPG Marant

lewa strona

prawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa strona

prawa strona

prawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa stronaprawa strona


Łaska Zartata

Po udowodnieniu, że jest się godnym przedstawicielem Zartata zostajemy wynagrodzeni przez jego sługi. Łaską Zartata może podzielić się z nami jedynie anioł będący na jego usługach. Na woja spływa wtedy oczyszczająca boska energia, która wiąże się z jego duszą rozpoczynając proces przemiany w niebiańską istotę. Dzięki łasce Zartata woj jest w stanie sięgnąć limitu swoich możliwości bojowych i uczyć się specjalnych ataków, których nie jest w stanie wykonać zwykły śmiertelnik.

  • Funkcja - Możesz używać łask bojowych kosztem ilości finiszerów dostępnych na post.
  • Nauka - 1 złoty talent
  • Koszt - 460 grzywien
  • Wymagania - brak


Anielski dar

Po ukończeniu świętych prób łaska Zartata dojrzewa w Tobie obdarowując Cię anielskim darem. Stajesz się niebiańską istotą, która służy dobru ludu wypełniając wolę Zartata.

  • Funkcja - Możesz wypić dodatkowo do 2 mikstur na post. Potrafisz mimowolnie leczyć na swoim ciele głębokie do dowolnej głębokości rany cięte, leczyć poparzenia, zarastać rany kute tkanki mięśniowej do kilkunastu centymetrów - rany po pchnięciu mieczem lub strzale. Nie potrafisz wyleczyć uszkodzonych organów i złamanych kości. Rany goją się w pełni w ciągu 24h nie pozostawiając po sobie żadnych blizn. Po śmierci stajesz się esencją anioła, bytem astralnym, który może powrócić do życia będąc przyjętym przez humanoidalnego nosiciela. Nosiciel musi przyjąć Cię w swoim ciele dobrowolnie oddając swoją duszę Zartatowi. Po wstąpieniu w ciało nosiciela w trybie natychmiastowym energia magiczna zmieni jego strukturę na Twój dawny wygląd, ponadto od razu będziesz mógł używać wszystkiego czego się do tej pory nauczyłeś. Jako anioł posiadasz skrzydła, możesz latać, dzięki czemu dotarcie w trudno dostępne miejsca nie stanowi dla Ciebie problemu.
  • Nauka - 5 złotych talentów
  • Koszt - 960 grzywien
  • Wymagania - łaska Zartata
TOP50 Gry Ranking Gier The Best Of PBF - Play By Forum Toplista PBF - Toplista gier PBF Toplista gier PBF