Aktualny dzień w Marancie: 18.01.33
Brudnopis Rodreda (Elfi łucznik)

Z Forumowy system RPG Marant

Opis

podpis grafiki

Elficcy łucznicy są najlepsi w swoim fachu. Nie dość, że są mistrzami kamuflażu i łucznictwa to jeszcze znają las jak własną kieszeń. Właśnie tam można ich spotkać. Ukrytych, zasadzonych na zwierzynę lub... na ciebie. Ich strzały nigdy nie chybiają celu, a sztylety tną z chirurgiczną precyzją. Wniosek jest prosty: Gdy nie musisz nie wchodź im w drogę.

Statystyki

Broń: pięść
Obuch: 1
Wytrzymałość: 1

Broń: Elficki sztylet
Ostrość: 13
Wytrzymałość: 15

Broń: Elficki łuk krótki
Ostrość: 25 (wraz z ostrością strzały)
Wytrzymałość: 5 (łuku), 25 (strzały)

Bestia: Elficki łucznik
Kategoria: I
Wytrzymałość: 3

Technika walki

Ukryte w lesie elfy polują na zwierzynę. Jednak gdy ktoś wejdzie na ich teren sytuacja się zmienia. Posyłają najpierw strzałę ostrzeżenia. Jeżeli śmiałek idzie dalej to nie ma już dla niego litości. Druga strzała już zawsze trafia w cel. Elf po każdym strzale, jak każdy dobry strzelec zmienia pozycje by nie dało się go wyśledzić.

Ataki

Atak bronią białą - Istota uzbrojona jest w broń białą zazwyczaj w jednoręczną, dzięki której może ranić przeciwników zadając im rany kłute i cięte głęboki na około 6 centymetrów. Atak ten jest jednym z najpowszechniejszych ataków używanych przez ogrom bestii humanoidalnych żyjących na Valfden. Atak można wykonać dwa razy na post.

Precyzyjny strzał - Gdy elf strzela z 60 metrów ze swojego krótkiego łuku z zaskoczenia to nic poza pancerzem cię nie uchroni. (Ataku nie da się uniknąć, nie posiadając teleportacji). Można go wykonać raz na post.

Atak bronią zasięgową - Istota uzbrojona jest w łuk krótki, dzięki, któremu jest w stanie ranić przeciwników na odległość 70 metrów. Atak można wykonać trzy razy na post.

Umiejętności

  • Kamuflaż - Istota będąc w swoim naturalnym środowisku, czyli w lesie, jest prawie nie możliwa do znalezienia.
  • Elfia zwinność - Elf jest na tyle zwinny, że jest go dużo trudniej trafić w walce wręcz. ( Jeden finisher mniej podczas walki w zwarciu z istotą)

Słabe punkty

~Brak

Trofea

  • 4 litry Elfiej krwi.
  • bronie:

Nazwa broni: Łuk myśliwski
Rodzaj: łuk
Ostrość: 10 + ostrość materiału strzały
Opis: Wykonany z 0,55kg drewna o zasięgu do 200 metrów.

Nazwa broni: Złowróżbny szept
Rodzaj: sztylet
Typ: jednoręczny
Ostrość: 13
Wytrzymałość: 15
Opis: Wykuty z 0,45kg mosiądzu o zasięgu 0,3 metra.

TOP50 Gry Ranking Gier The Best Of PBF - Play By Forum Toplista PBF - Toplista gier PBF Toplista gier PBF