Aktualny dzień w Marancie: 18.01.33
Lasy Canu

Z Forumowy system RPG Marant

Elfi las canu.jpeg


Icon exclamation.png Lokacja jest w fazie tworzenia.


O lokalizacji

Lasy Canu to są lasy w których narodził się elf Creed, leżą one 10 kilometrów od gminy Fetho. W tych lasach są ogromne złoża przeróżnych owoców, znajduję się tam karczma "Leśna zguba". Zarządza nią niejaki Trend, który opowiada o rodzinie królewskiej która wniosła dużo dobrego dla całej osady i że podczas ataku przeżyła jedna osoba, Creed. Aktualnie dowódcą tej osady jest Nertyd, ludzie mają go za surowego lecz sprawiedliwego władcę. W całym lesie jest dużo zwierząt przeróżnych gatunków. Jest tam też ich banda wypadowa o nazwie "Leśne dzieci". Ratuje ona zwierzęta od złych właścicieli, ale również pomagają oni chorym i rannym zwierzętom. W środku osady są 3 pomniki, 3 elfów, na jednym z nich jest syn królewski który dawno zaginą podczas ataku. Osada mieści się w środku lasu który ma 8 hektarów. Przy tych lasach kręcą się różne typy które przeszkadzają w sprawach elfów. Osada w tych lasach dąży do tego aby Nikt nie przeszkadzał zwierzętom żyjących w ich lesie.


Osada w lesie Canu

Lasy znajdują się w samym środku lasu Canu, Całe miasto jest zbudowane w koronach drzew aby nie zakłócać życia mieszkańców lasu. Las ten jest bardzo gęsty a wszystkie budynki są połączone mostami, w niektórych miejscach są liany aby szybko przedostać się do danego budynku. Znajdują się one głównie przy budynkach takich jak zbrojownia czy domu Nertyda aby móc szybko się do niego dostać w razie niebezpieczeństwa. Większość domów jest pokryta liśćmi kwiatami i innymi zielonymi roślinami aby były one niewidoczne na tle całego lasu. Do tej osady można dotrzeć tylko jeśli ma się ważny powód lub zna się umiejętność akrobatyki gdyż trzeba wyjść po gałęziach, chyba jeśli podasz sensowny powód to strażnicy zrzucą ci drabinkę abyś po niej wszedł.


Karczma "Leśna zguba"

Karczma w lesie Canu.jpeg

Karczma znajduje się na jednym z najbardziej rozłożystych drzew w osadzie jak i w całym lesie. Jest tam karczmarz o imieniu Trend, jest w tej karczmie kilka pokoi w razie gdyby przybyli do osady goście. W całym budynku panuje wesoła atmosfera i wszyscy się bawią i cieszą popijając przy tym piwo i inne trunki. Często przebywa tu Nertyd bo nie chce być on jakoś wyróżniany przez to że dowodzi całą wioską i chce on przez to jak najbardziej przypominać zwykłych mieszkańców. Karczma jest dobrze oświetlona lecz nie lampami lecz głównie ładnie ozdobionymi świecami aby był dobry do zabawy nastrój. Do karczmy prowadzi most dołączony do głównego najbardziej uczęszczanego.Postacie

Nertyd

Nertyd


 • Imię: Nertyd
 • Płeć: mężczyzna
 • Rasa: elf
 • Mutacja: brak
 • Data urodzenia: 14.03.26253, eI
 • Lokalizacja:Lasy Canu
 • Status: Żywy

Nertyd jest przywódcą wioski w lesie Canu, zachowaniem próbuje on przypominać zwykłych mieszkańców lecz ubranie lubi mieć porządne, inaczej lubi być dobrze ubrany i nie pogardzi ładnym błyszczącym się ubraniem. Sprawuje on władzę nad całą wioską, nie jest on zbyt surowym władcą i wiele rzeczy puszcza tak zwanym płazem. Zorganizował on bandę elfów która pilnuje aby w lesie panował ład i harmonia i aby nikt nie przeszkadzał zwierzętom w życiu i by nikt na nie polował.

Karczmarz

Karczmarz Trend


 • Imię: Trend
 • Płeć: mężczyzna
 • Rasa: elf
 • Mutacja: brak
 • Data urodzenia: 14.03.26285, eI
 • Lokalizacja: Lasy Canu
 • Status: Żywy

Trend jest karczmarzem wioski. Zajmuje się karczmą "Leśna zguba", znany jest z tego że jest surowy i niecierpliwy. Łatwo jest go zdenerwować i dlatego każde zadanie zlecone przez niego musi być wykonane szybko i dobrze. Posiada on własnych ochroniarzy gdyż przez to że mam tą karczmę ma duże pieniędzy i większość osób boi się z nim zadzierać.

Banda "Leśne dzieci"

TOP50 Gry Ranking Gier The Best Of PBF - Play By Forum Toplista PBF - Toplista gier PBF Toplista gier PBF