Aktualny dzień w Marancie: 19.03.33
Odpad mutacji

Z Forumowy system RPG Marant

Bestiariusz odpad mutacji.jpg

Opis

Bractwo ciemności przeprowadza przeróżne eksperymenty, próbuje również stworzyć mutanta idealnego, bestie przyszłości, żołnierza doskonałego. Niestety wiele eksperymentów okazuje się niepowodzeniem, w taki właśnie sposób powstają odpady mutacji. Są to amorficzne stwory przypominające dorosłego człowieka. Mutacja niemal nie przyniosła im żadnych profitów, są tylko nieco lepszymi sługami od powołanych do życia ożywieńców zwanych zombie. Odpady mutacji to głupie i powolne istoty udręczone bólem własnej egzystencji. Przeżywają góra do kilku miesięcy, ze względu na poważnie uszkodzone organy wewnętrzne i wypaczony wygląd.

Statystyki

Broń: pięść
Obuch: 2
Wytrzymałość: 1

Broń: zęby
Ostrość: 8
Wytrzymałość: 12

Bestia: odpad mutacji
Kategoria: I
Wytrzymałość: 1


Technika walki

Odpad mutacji, kiedy zobaczy przeciwnika zaczynają stękać i charczeć, aby wywołać u niego strach. Kiedy dojdzie do starcia bezpośredniego atakuje pięściami lub bronią biała, którą zazwyczaj są miecze jednoręczne, kiedy nie mają niczego pod ręką stara się ugryźć przeciwnika.

Ataki

  • Walka wręcz- Odpad mutacji potrafi dobrze walczyć na pięści. Bez problemu sparuje cios, osłoni się przedmiotem lub użyje go do zaatakowania przeciwnika.
  • Atak bronią- Istota uzbrojona jest w broń białą zazwyczaj w jednoręczną, dzięki której może ranić przeciwników zadając im rany kute i cięte. (Mistrz gry podaje w co wyposażony jest odpad mutacji).
  • Ugryzienie - Odpad mutacji będzie próbował za wszelką cenę wgryźć się w ciało przeciwnika. Ugryzienie zaraża gracza śliną mutanta.


Umiejętności

  • Władanie bronią białą - Istota posiada wiedzę pozwalającą jej na używanie podstawowych technik walki bronią sieczną [50%].
  • Ślina mutanta - Istota, która posiada w krwiobiegu ślinę odpadu mutacji otrzymuję kare -1 finiszera i -1 inkantacji na post do momentu spożycia odtrutki.


Słabe punkty

  • brak


Trofea

  • 1 serce odpadu mutacji
  • 4 litry roztworu krwi odpadu mutacji
TOP50 Gry Ranking Gier The Best Of PBF - Play By Forum Toplista PBF - Toplista gier PBF Toplista gier PBF