Aktualny dzień w Marancie: 19.03.33
Opętany tauren

Z Forumowy system RPG Marant

Bestiariusz opetany tauren.jpg

Opis

Wyszkolony taureński wojownik jest siłą, z którą należy się liczyć. Osoba opętana przed demona astralnego jest niezwykle niebezpiecznym i podstępnym przeciwnikiem. Opętany taureński wojownik jest prawdziwą machiną do zabijania. Silny i wytrzymały, przebiegły i potężny stanowi nie lada wyzwanie. Zarówno w sferze fizycznej jak i duchowej.

Statystyki

Broń: topór
Ostrość: 35
Wytrzymałość: 40

Broń: rogi
Ostrość: 15
Wytrzymałość: 20

Bestia: tauren
Kategoria: III
Wytrzymałość: 32


Technika walki

Demon opętaujacy taurena ponad wszystko będzie wykorzystwał potworną siłę ciałą nosiciela. Ta pewność przewagi fizycznej będzie często prowokowała go do bezpośrednich, brutalnych ataków. Zarówno za pomoca rogów jak i topora. Jednakże będzie także w stanie użyć magicznych mocy mortokinezy do uśmiercenia przeciwnika.

Ataki

 • Taranowanie - Tauren potrzebuje minimum 2 metrów rozbiegu. Umiejętność pozwala mu rozbić przeszkodę której wytrzymałość wynosi mniej niż 15 punktów wytrzymałości. Powyżej 20 punktów wytrzymałości możesz naruszyć strukturę przeszkody, lecz jeśli spróbujesz rozbić przeszkodę, której wytrzymałość wynosi więcej niż 20 punktów wytrzymałości zostaniesz ogłuszony na następny post z walką lub 5 minut. Umiejętność może zostać użyta raz na post.


Umiejętności

 • Władanie bronią białą - Tauren posiada wiedzę pozwalającą mu na używanie mistrzowskich technik walki bronią sieczną - topór[100%].
 • Mortokineza - Zasięg mortokinezy oraz czarów ofensywnych miotanych wynosi 100 metrów. Postać może raz na post pchnąć przeciwnikiem lub sprowadzić do stanu spoczynku obiekt o maksymalnej wadze 580 kilogramów na odległość 10 metrów. Może raz na post podciągnąć przeciwnika o maksymalnej wadze 580 kilogramów z odległości 10 metrów. Postać może unieść przeciwnika o maksymalnej wadze 580 kilogramów 1 metr nad ziemię dusząc go mortokinetycznym uściskiem, wykonując tą czynność nie może wykonać żadnej innej akcji ani używać zaklęcia długotrwałego. Duszony przeciwnik nie może mówić i zostaje obezwładniony na następny post z walką, o ile nie zastosuje kontrataku za pomocą teleportacji, przemieszczenia lub telekinezy i ich wyższych form. Postać może raz na post złamać kark przeciwnikowi, którego wytrzymałość kości wynosi mniej niż 8 punktów. Waga przedmiotów długotrwale unoszonych i manipulowanych mortokinezą nie może przekraczać 120 kilogramów (umożliwia np. lewitację). Postać może rozbijać przedmioty, np. drzwi, wazony, okna, barykady, których wytrzymałość nie przekracza 25 punktów. Może również odbić 3 pociski z broni dystansowej lub broni palnej oraz 2 zaklęcia ofensywne, których atak nie przekracza 45 punktów. Postać może otworzyć 1 prosty zamek na post lub rozbroić jedną pułapkę określoną w umiejętności Zakładanie pułapek
 • Mięśniak - Udźwig postaci wynosi 35 kg.
 • Groźne spojrzenie - Tauren w stanie zastraszyć przeciwnika lub NPC podatnego na zastraszenie.
 • Osiłek - Tauren może walczyć bronią oburęczną tak, jak gdyby to była broń jednoręczna. Pozwala to na walkę dwiema broniami oburęcznymi.
 • Owłosiona skóra - Tauren nie otrzymuje kary ujemnego finiszera jeśli temperatura spadnie poniżej 0 stopni Celsjusza.


Słabe punkty

 • Podatność na anielską rudę - Przeciwnik jest podatny na anielską rudę w związku z czym bronie stworzone z anielskiej rudy otrzymują +10 punktów do ostrości lub obuchu, licząc od bazowej wartości anielskiej rudy.
 • Podatność na srebro - Przeciwnik jest podatny na srebro w związku z czym bronie stworzone ze srebra otrzymują +10 punktów do ostrości lub obuchu.

Trofea

 • 8 litrów krwi taurena
 • Bronie:

Nazwa broni: oburęczny z czarnej rudy
Rodzaj: topór
Typ: oburęczny
Ostrość: 35
Wytrzymałość: 40
Opis: Wykuty z 1,5kg czarnej rudy o zasięgu 0,8 do 1,2 metra.

 • Odzienie:

Nazwa odzienia: napierśnik ze stali valfdeńskiej
Rodzaj: napierśnik
Typ: zbroja niepłytowa
Wytrzymałość: 32
Opis: Wykuty z 9,5kg stali valfdeńskiej.

Nazwa odzienia: lewy karwasz ze stali valfdeńskiej
Rodzaj: karwasz
Typ: zbroja niepłytowa
Wytrzymałość: 32
Opis: Wykuty z 0,24kg stali valfdeńskiej.

Nazwa odzienia: prawy karwasz ze stali valfdeńskiej
Rodzaj: karwasz
Typ: zbroja niepłytowa
Wytrzymałość: 32
Opis: Wykuty z 0,24kg stali valfdeńskiej.

Nazwa odzienia: buty ze stali valfdeńskiej
Rodzaj: buty
Typ: zbroja niepłytowa
Wytrzymałość: 32
Opis: Wykute z 2,37kg stali valfdeńskiej.

TOP50 Gry Ranking Gier The Best Of PBF - Play By Forum Toplista PBF - Toplista gier PBF Toplista gier PBF