Aktualny dzień w Marancie: 27.01.33
Plaża Odem Mortis

Z Forumowy system RPG Marant

Lokacja plaza odem mortis.jpg

O lokacji

Plaża usytuowana na zachód od miasta Hessein, w zatoce zwanej również Odem Mortis. Jest to miejsce, które słynie z mnogiej ilości wraków statków, to miejsce nazywa się też cmentarzyskiem, gdyż mało który statek był w stanie dopłynąć w to miejsce. Pierwszym, któremu udało się poprawnie wpłynąć na plażę, była Fregata "Krwawy Graal", należąca do głowy rodu Trevant z Valfden. Na temat plaży można powiedzieć tyle, że nie jest to piasek, znany z klasycznych plaż, tutaj, do samego morza rozpościera się bujna zieleń i porosty, które widać również na pochłoniętych mchem i dzikimi leśnymi tworami wrakach. Ile wraków? setki i tysiące, gdyby spojrzeć w daleką przeszłość tego regionu. Zachowane jest jednak kilkadziesiąt, które przetrwały do naszych czasów. Czai się tutaj mnóstwo istot nieumarłych, duchy piratów, szkielety, zombie i widma, są niemal codziennością i rzeczą całkowicie normalną i często spotykaną.

Wrak "Nautilus'a"

Jest to największy statek spośród wraków i najprawdopodobniej najstarszy. Zachował się w najgorszym stanie, dziura w kadłubie, cały statek obrośnięty mchem i porostami, ledwo trzyma się w całości. Nie ma zawartości, jednak znajduje się tam zadziwiająca istota, która gotowa jest ze wszystkimi rozmawiać na temat wydarzeń z tego miejsca.

Kapitan Nemo

Kapitan Nemo
Duchem, który pełni wartę przy organach na statku, jest Kapitan Nemo
  • Imię: Edward Nemo
  • Płeć: mężczyzna
  • Rasa: człowiek
  • Mutacja: brak
  • Data urodzenia: UNKNOWN
  • Lokalizacja: Plaża Odem Motis
  • Status: Martwy

Jest to duch Kapitana Nemo, kapitana statku Nautilius. Dzięki bytowaniu setki, lub nawet tysiące lat w tym miejscu, obserwował wydarzenia na wyspie, zwłaszcza w rejonie plaży, dzięki czemu jest cennym źródłem informacji.

TOP50 Gry Ranking Gier The Best Of PBF - Play By Forum Toplista PBF - Toplista gier PBF Toplista gier PBF