Aktualny dzień w Marancie: 06.03.33
Użytkownik:Isabelle

Z Forumowy system RPG Marant

Portret

Portret-Isabelle Odyn Grom.jpg
Rasa: Mauren
Mutacja: brak
Udźwig: 1,1kg/10kg
Majątek: 181 grzywien

Brązowe talenty: 4
Srebrne talenty: 0
Złote talenty: 0

Bronie

PRZY PASIE [1]

 • Nazwa broni: miecz obywatela

Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 13
Wytrzymałość: 15
Opis: Wykuty z 0,94kg mosiądzu o zasięgu 0,9 metra.

 • Nazwa: Anoshu

Rodzaj: runa wody
Funkcja: Gracz musi mieć wolne obie ręce. Zasięg podmuchu wynosi 6 metrów po prostej od dłoni maga. Podmuch jest w stanie śmiertelnie zamrozić wszystko, czego wytrzymałość wynosi mniej niż 15 punktów. Jeśli wytrzymałość przeciwnika wynosi więcej niż 15 a mniej niż 20 punktów zostaje on zamrożony na następny post i nie może wykonać żadnej akcji. Runy można użyć raz na 24h.

NA PLECACH [2]

brak


PRZY PASIE I KOSTCE [3]

brak


NA KORPUSIE [4]

brakOdzienie

GŁOWA [1]

brak


RAMIONA [2]

brak


KORPUS [3]

Nazwa odzienia: koszula wędrowca
Rodzaj: koszula
Typ: ubranie
Wytrzymałość: 1
Opis: Uszyta z 0,03kg bawełny.


RĘCE [4]

brak


NOGI [5]

Nazwa odzienia: spodnie wędrowca
Rodzaj: spodnie
Typ: ubranie
Wytrzymałość: 1
Opis: Uszyte z 0,03kg bawełny.


STOPY [6]

Nazwa odzienia: buty wędrowca
Rodzaj: buty
Typ: ubranie
Wytrzymałość: 1
Opis: Wyrobione z 0,1kg skóry kreshara. Wyjątkowo elastyczny materiał.Statystyki postaci

Specjalizacje walki

*Podstawowe techniki walki - miecz [50%]

Umiejętności nabywane

 • brak


Umiejętności rasowe

 Nomad

Mauren jest humanoidalną istotą, która osiąga wysokość od 1,6 do 2 metrów i wagę od 60 kg do 120 kg w zależności m.in. od wieku i płci. Cechuje się śniadą cerą, przeważnie czarnymi włosami i raczej szczupłą sylwetką.

 • Funkcja - Maksymalny udźwig postaci wynosi 10 kilogramów. Może przenosić lub podnosić przedmioty swoimi dłońmi, nie będące elementem jego ekwipunku, których waga wynosi do 30 kg, a w pojedynczym krótkim zrywie nawet do 45 kg. Maksymalna wysokość skoku w wzwyż wynosi 1 metr, a w dal 4 metry. Optymalna wysokość do zeskoku i nie zrobieniu sobie przy tym krzywdy wynosi 3 metry. Prędkość biegu wynosi 18 km/h, zaś w krótkim sprincie, nie dłuższym niż 20 sekund, wartość ta wynosi nawet 30 km/h. Mauren może wypić 1 miksturę na post. Wytrzymałość jego skóry wynosi 1 punkt, zaś wytrzymałość kości 6 punktów. Przy uderzeniu obuch pięści wynosi 2 punkty, zaś z otwartej dłoni wartość ta spada do 1 punktu.
 Potencjał Magiczny

Mauren posiada nieskalaną duszę, w której egzystuje jego energia magiczna. W przeciwieństwie do ras tworzących swoją historię dzięki czystej sile mięśni, mauren rozwijał również duchowe aspekty swojego jestestwa. Od zawsze stawiał rozwój mentalny i duchowy na pierwszym miejscu. Dzięki temu może bez większych przeszkód obcować z energią magiczną, wydobywając ją ze swojej duszy i przekształcać ją w fizyczną postać zaklęcia poprzez słowa inkantacji.

 • Funkcja - Pozwala rzucić 1 formę inkantacji na post.
 Syn Pustyni

Maureni to ludzie pustyni. Przez wiele wieków przystosowywali się do życia pośród nieprzeniknionych, bezkresnych otchłani piasku, żyjąc pod parasolem palącego słońca, które zmieniało ich ciała i odbierało nadzieję. Z czasem nauczyli się, że żar lejący się z nieba można okiełznać. Odpowiedni ubiór, racjonowanie wody, sposób poruszania się, czy wreszcie zmiany w samym organizmie sprawiły, że wysokie temperatury nie stanowią dla nich żadnego problemu. Mogą w pełni funkcjonować w warunkach takich, jakie innych doprowadzają do skrajnego wyczerpania i udaru cieplnego.

 • Funkcja - Postać otrzymuje pierwszeństwo walki na pustyni oraz otrzymuje wtedy plus 1 dodatkowy finiszer na post z walką z 1 dowolnej wyuczonej specjalizacji walki. W temperaturze powyżej 30 stopni mauren otrzymuje pierwszeństwo ataku oraz nie działa na niego kara Wzrost temperatury powyżej 30 stopni.
 Urodzony Handlarz

Maureni od początku swojego istnienia kupowali i sprzedawali. Z racji niemożności uprawiania ziemi i życia z tego, co sami zbiorą z pól, musieli sprzedawać wszystko, co udało im się zdobyć w zgoła odmienny sposób. Kosztowności, sukna, wyroby rzemieślnicze - od zawsze potrafili to sprzedawać z wielkim zyskiem. Wrodzona smykałka do interesów sprawiała, że ich towary zawsze osiągały najwyższe ceny, ale też i był na nie największy popyt. Przy odrobinie szkolenia, które wspomoże ich wrodzony talent, maureni stają się mistrzami handlu.

 • Funkcja - Towary u NPC są o 15% tańsze, zaś towary sprzedawane dla NPC o 15% droższe. W połączeniu z umiejętnością Perswazja bonus ten wynosi 30%. Zniżka ta obejmuje także koszta usług, jak opłata za naukę czy leczenie w szpitalu. Zniżka na zakup certyfikatów, domostw itp. obejmuje 20% (nie sumuje się z umiejętnością Perswazja). Zniżki nie dotyczą handlu z innymi graczami.
 Obieżyświat

Mauren to istota, która nie była rozpieszczana możliwością korzystania z drogowskazów. Na pustyni, gdzie się wychował, takich po prostu nie ma, więc musiał nauczyć się polegać na konstelacjach gwiazd, położeniu słońca, czy innych naturalnych wskazówkach mówiących o kierunkach świata. Maureni zawsze potrafią odnaleźć odpowiednią drogę, niemalże nigdy się nie gubią, a wrodzony zmysł kierunku pozwala im określić, gdzie znajduje się północ. Instynktownie czują, co kryje się za zakrętem, czy jak dojść w odpowiednie miejsce.

 • Funkcja - Mauren zawsze wie, gdzie jest północ. W przypadku możliwości wyboru spośród kilku ścieżek Prowadzący Wyprawę jest zobowiązany poinformować gracza, gdzie dana ścieżka go zaprowadzi i czy dojdzie nią do celu swojej podróży wyraźnie przedstawionego przez gracza.

Spis zaklęć magicznych

 • brakPozostałe

Chowańce

 • brak


Niewolnicy

 • brak


Wierzchowce

 • brak
TOP50 Gry Ranking Gier The Best Of PBF - Play By Forum Toplista PBF - Toplista gier PBF Toplista gier PBF