Aktualny dzień w Marancie: 05.04.2
Zasady tworzenia domu

Z Forumowy system RPG Marant

Domostwo.jpg

Domostwo

Dom służy za miejsce luźnych spotkań z innymi graczami. Wewnętrznych przemyśleń, oraz publikacji informacji związanych z Twoją postacią.

Dzielnice mieszkalne

W mieście wyróżniamy trzy dzielnice mieszkalne.

  • Dwory szlacheckie - Czyste i jasne brukowane alejki biegnące pomiędzy wspaniałymi willami arystokratów i szlachty wzbudzają zachwyt i zazdrość nawet najbogatszych rzemieślników i kupców Efehidon. Dzielnica ta jest miejscem gdzie swe mieszkania mają najbogatsi i najbardziej wpływowy mieszkańcy naszego miasta.

Aby przenieść swoje domostwo do dzielnicy szlacheckiej należy posiadać tytuł szlachcica i wpłacić do skarbca 5000 grzywien.

  • Dzielnica obywateli - Szerokie alejki i ładnie utrzymane domostwa służące jako miejsca zamieszkania bogatszej części obywateli Efehidonu, prawie cały czas tętnią życiem. To właśnie tutaj można napotkać lokalnych handlarzy i rzemieślników oraz tych wojowników, którzy nie posmakowali jeszcze chwały na polu bitwy. Przestępczość nie jest tutaj zbytnim problemem acz czasami zdarzyć się może jakaś drobna kradzież czy włamanie.

Aby przenieść swoje domostwo do dzielnicy bogatych obywateli należy posiadać 1000 grzywien, które pokryją koszty przenosin do nowej dzielnicy.

  • Podgrodzie - Wąskie uliczki i małe domy to właśnie wizytówka tego miejsca. To w tym miejscu zaczyna swą przygodę każdy z nowo przybyłych, bez względu na rasę i pochodzenie. Mimo trudnych warunków i dość wysokiego wskaźnika przestępczości wielu z tutejszych mieszkańców po jakimś czasie staje na nogi i zaczyna życie jako szanowany obywatel Efehidonu.


Zakładanie domu

Po otrzymaniu dostępu do gry Marant musisz jak najszybciej udać się do miasta i założyć swoje domostwo w podgrodziu. Założenie domu polega na stworzeniu nowego tematu o tytule Dom "twój nick".Wzór domostwa

Dane personalne
Imię: "twój nick"
Data urodzenia: (od 26484 do 26519 roku I ery)
Tytuł: brak
Stan cywilny: kawaler

Portret
NPC-Georg Hertling.jpg
(Portret stanowi dowolna grafika w klimatach fantasy przedstawiająca Twoją postać.)

O mnie
(opisujesz losy postaci przed trafieniem na Valfden, swoją historie, charakter i wygląd.)

Posiadane przedmioty
(wypisujesz przedmioty, które nie masz na sobie jako ekwipunek lub są to pozostałe przedmioty np. codziennego użytku)Wzór do skopiowania

[size=10pt][color=teal][b]Dane Personalne[/b][/color][/size]
[b]Imię:[/b]
[b]Data urodzenia:[/b]
[b]Tytuł:[/b] brak
[b]Stan cywilny:[/b]

[size=10pt][color=teal][b]Portret[/b][/color][/size]
[img]link URL do grafiki[/img]

[size=10pt][color=teal][b]O mnie[/b][/color][/size]
[size=8pt][i]Opis[/i][/size]

[size=10pt][color=teal][b]Posiadane przedmioty[/b][/color][/size]
brak